تحصیل پزشکی در ترکیه

تحصیل پزشکی در ترکیه

دوباره ویدیو داریم در مورد تحصیل رشته پزشکی در ترکیه
میدونستی گرفتن ویزای تحصیلی ترکیه صد در صده؟
به خاطر نزدیک بودنش به ایران و وجود دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و همچنین صد در صد بودن دربافت ویزا، ترکیه قطعا مقصد خیلی خوبیه برای شمایی که میخواید در آینده از ترکیه به کشورهای دیگه مهاجرت کنید.

متن ویدئو

در این ویدیو می خوام براتون در مورد تحصیل در رشته های پزشکی در ترکیه صحبت کنم. این روزها خیلی ها ترکیه را به عنوان مقصدشون برای مهاجرت تحصیلی انتخاب میکنند این انتخاب چند تا دلیل داره اولین مورد نزدیک بودن ترکیه به ایرانه که باعث شده هزینه رفت و آمد به این کشور کم باشه و هم اینکه هزینه‌های زندگی نسبت به کشورهای اروپایی خیلی کمتره، مورد دوم اینکه فرهنگ شون خیلی به فرهنگ ما نزدیکه و این باعث میشه که معاشرت با آدم ها خیلی راحت تر باشه، مورد سوم اینکه گرفتن ویزای تحصیلی ترکیه صددرصده.
خیلی از دانشگاههای ترکیه مورد تایید وزارت بهداشت ایران هستند مثل دانشگاه استانبول دانشگاه آنکارا دانشگاه آتاتورک دانشگاه حاجت تپه و دانشگاه اژه، این باعث میشه اگر ی روزی تصمیم داشتید بعد از فارغ التحصیلی به ایران برگردید نگران این نباشید که مدرکتون اینحا اعتبار داره یا نه.
برای تحصیل پزشکی در این دانشگاه ها شما یا باید به زبان انگلیسی یا به زبان ترکی مسلط باشید.
پذیرش گرفتن در دانشگاه های ترکیه فقط از طریق آزمون یوس و آزمون sat هستش.
سوالات آزمون یوس در موضوعات ریاضی هندسه و هوش هست و سوالات هم به زبان ترکی و هم به زبان انگلیسی هستش.
یکی از سوالاتی که خیلی از مراجعین از ما می پرسند اینه که چه جوری برای آزمون یوس آماده بشم در این مورد موسسه ما به شما کمک میکنه که برای آزمون آماده بشید، ما به شما اساتیدی رو معرفی می‌کنیم که در کمترین زمان ممکن شما را برای این آزمون ها آماده کنند. پس اگر قصد تحصیل در رشته های پزشکی در کشور ترکیه را دارید همین امروز با ما تماس بگیرید تا برای رسیدن به هدفتون به شما کمک کنیم

برای مهاجرت آماده اید؟

در اولین فرصت با مشاورین ما تماس بگیرید تا با بررسی شرایط شما؛ بهترین راهکارهای مهاجرت را به شما ارائه نمایند

نظرات و سوالات شما

منتظر سوالات و دیدگاه های شما هستیم

موضوع : تحصیل پزشکی در ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.