درباره موسسه مهاجرتی مهاجران

موسسه مهاجرتی مهاجران؛ مرجع اطلاعات مهاجرتی و خدمات مشاوره آنلاین و حضوری روش های مختلف مهاجرت

درباره ما

مهاجرت موفق با مهاجران

موسسه مهاجرتی مهاجران با تجربه درخشان در زمینه خدمات مهاجرت تحصیلی، سرمایه گذاری و کاری، افتخار ارائه انواع خدمات مهاجرتی را به متقاضیان علاقه مند داشته است. تیم مُجرب موسسه مهاجرتی مهاجران متشکل از وکلای دادگستری متخصص ، اساتید دانشگاه های داخل و خارج از کشور و مشاوران مهاجرتی ، متعهد به ارائه خدمات شفاف و صادقانه به تمامی متقاضیان مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری میباشد.

دفتر موسسه مهاجران در ایران همواره خود را موظف به ارزیابی دقیق و کارشناسی شرایط متقاضیان ، ارائه اطلاعات صحیح و واقع بینانه در قالب جلسات مشاوره ای متعدد دانسته و ارائه خدمات در زمینه تهیه مدارک لازم به منظور اخذ پذیرش تحصیلی ، برنامه ریزی آزمون های زبان ، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات و وزارت بهداشت ایران، مشاوره اخذ ویزا و ارائه خدمات اقامتی در کشور مقصد بخشی از خدمات این موسسه میباشد.

دانشگاه های اروپا ،آمریکای شمالی و استرالیا

موسسه مهاجران مفتخر است که اعلام نماید، از دانشگاه های با رنک های ممتاز جهانی و کشوری در کشورهای اتحادیه اروپا ، آمریکا شمالی و استرالیا میتواند تسهیلات و امتیازات خاصی را برای موکلین خود ارائه نماید. که این خدمات در قالب تخفیف و تقسیط شهریه، عدم نیاز به شرط معدل در رشته های انتخابی، عدم نیاز به ارائه نمره آیلتس بالا، ارائه خوابگاه و اینترنت، ارائه کارت حمل و نقل و تغذیه، ارائه بیمه درمانی تکمیلی، ثبت نام متقاضی در کلاسهای تقویتی زبان انگلیسی و زبان کشور مقصد، کاریابی از طریق دانشگاه و دوره های کارآموزی در حین تحصیل و معرفی دانشجو بعد از فارغ التحصیلی به شرکت های بین المللی جهت کار ،تحت پوشش قرار دادن هزینه تحقیقات، مسافرت های علمی و سایر خدمات تحصیلی میباشد.

برای مهاجرت آماده اید؟

در اولین فرصت با مشاورین ما تماس بگیرید تا با بررسی شرایط شما؛ بهترین راهکارها برای مهاجرت به کشورهای موردنظرتان را به شما ارائه نمایند

تیم مهاجران

مهاجران تا انتهای مسیر همراه شماست

کارشناسان و متخصصان مهاجرتی موسسه مهاجران با ارزیابی تمامی شرایط شما در گرفتن بهترین تصمیم شما را کمک خواهند کرد. در اولین فرصت با مشاورین ما تماس بگیرید

بهروز مهدوی

مدیریت موسسه
مهاجرتی مهاجران
مشاور ارشد
حقوقی و مهاجرتی موسسه

علیرضا مهدوی


وکیل و مشاور حقوقی موسسه

حامد تفقدی

مشاور ارشد مهاجرت
خرید املاک و سرمایه گذاری

مهدی تفقدی

مشاور ارشد
مهاجرت جاب آفر

فرشته سجادی

مدیر داخلی
دفتر ایران

وحید سجادی

سرپرست تیم
دیجیتال مارکتینگ

بهاره سجادی

مدیریت
بخش مدیا

سودابه قاسمی

تولیدکننده
محتوا